לימודי מיינדפולנס

"למה ללמוד מיינדפולנס?"

"מה מיינדפולנס ייתן לי?"

"זאת לא המדיטציה הזאת? כן אני עושה מלא מדיטציות"

אז קיבלתי קריאה פנימית לחשוף לכם את המתנות שקיבלתי מלימודי מיינדפולנס

מיינדפולנס זו למעשה דרך החיים שמשלבת תרגול והרחבת מודעות.

ככל שהתמדתי בלמידה ובתרגול החיים שלי השתנו. הלמידה היא לא חד פעמית, לטעמי יש לחזור על התכנים ולכן בקורסים הדיגיטליים שלי תוכלו לצפות שוב ושוב בשיעורים או/ו להדפיס לעצמכם את כל תכני השיעור.


אז מה קרה לי בזכות לימודי מיינדפולנס?

 1. חרדות וסטרס – בעבר הייתי בחרדה רוב היום, גם בלי שיש לכך סיבה. מתעוררת בבהלה, כשהכל כשורה. בשלב מסוים בחיי הבנתי שכנראה כך החיים ומאז תרגול קבוע, התופעה פשוט נעלמה.

 2. חזרה למשקל טבעי – בעזרת הקשיבות למדתי להקשיב לגוף שלי, לתחושות הרעב שובע ולהכיר באמת את הצרכים האמיתיים של גופי. עם השנים למדתי לאכול לפי צרכי גופי האמיתיים.
 3. חיבור לאינטואיציה והקשבה פנימה – ככל שתרגלתי יותר, כך השקט המחשבתי גדל, וככל שהשקט המחשבתי גדל כך אוטומטית אני פנויה לקשיבות פנימה ולאינטואיציה שלי. המוח יותר פתוח ויכול לעסוק בהתפתחות במקום בשליליות.
  מניסיון אישי, התרגול הקבוע יוצר חיבור פנימה ואיתו בעצם תהיו בנוכחות למשך זמן התרגול, כך תצליחו להשתיק רעשי רקע ותהיו מחוברים לעצמכם וכך תוכלו גם להיות קשובים לאינטואיציה שלכם. אתם תקבלו הבנה לגבי הצעדים הבאים שלכם להגשמה. האינטואיציה שלכם תתפתח!
 4. יכולת להשהות תגובה – בעבר הרגשתי חייבת להשקיט מיד כל עניין ומהר להגיב והעיקר שהכל יהיה בסדר. למדתי שאפשר לפנות את הזמן לחיים שלי ולא להילחץ מכל דרמה של אנשים אחרים ולהיסחף איתם.
  בעצם, אם אני יכולה לעצור את החיים לעשר דקות תרגול, ולא להגיב לאף אחד, אז אני יכולה גם להגיב בעוד שעה ובעוד יום או יותר. הצורך להגיב מייד, יפחת – התגובתיות שלכם תרד. לאורך כל התרגול אנחנו לומדים שכל מחשבה יכולה לחזור בסוף התרגול לאחר תקופה ממושכת של תרגול, אתם תבינו שגם לסיטואציות בחיים לא חייבים להגיב מייד ואפשר להגיב כשאתם מסוגלים להגיב.
 1. חשיבה עצמאית – בזכות שירד הצורך להגיב מייד – למדתי לעצור ולחשוב. לחשוב איך אני באמת רוצה להגיב לכל סיטואציה. שמתי לב שאנחנו לא מספיקים לחשוב אנחנו מגיבים מהאוטומט. כך האוטומט הפסיק והתחילה החשיבה העצמאית והבחירה.
 1. ביטחון שהכל מסתדר לטובה – ככל שהתמדתי בתרגולים הקבלה שלי גדלה. קבלת המצב והחיים כמו שהם – בדיוק כמו הנשימה שלנו – אנחנו לא מנסים לשנות אותה, אלא מקבלים אותה בטבעיותה. כך התחלתי למעשה לקבל עוד דברים בתוכי בטבעיות ולקחת דברים בפרופורציה ויותר בקלות.
 1. שקט בחיים – הפכתי רגועה יותר ונעימה יותר לסביבה ולמשפחה שלי, הרמוניה נכנסה לחיי וזה פשוט כייף.
 2. אהבה וחמלה – מיום ליום אני יכולה לשתף שליבי מתרחב, הראיה האוהבת שלי גדלה, החמלה והאדיבות מקבלות את המקום הראשון בכל סיטואציה. ההכלה הוכפלה ואיתה היכולת לחמול ולקבל בעדינות ואהבה את האחר.
 3. העצמה עסקית – ככל שכל אלו קרו, ובזכות החיבור לאינטואיציה ולשקט הפנימי, הצלחתי בקלות להבין בכל פעם מה הצעד הבא שלי בעסק וכך, להגשים וליצור בזמן הקל הנכון והמהיר ביותר.
  בעצם, לימודי מיינדפולנס גרמו לי לעבוד מתוך קשיבות!

 ההמלצה שלי!

"התחלתי לעשות יותר פעילות ספרטיבית. הבת שלי בת ארבע, מערכת היחסים שלנו איתה לא ככ טובה, לא יציבה מנדנדת עם בעיות מזג מאוד מאוד רציניות. אבל הכל השתפר. ועכשיו יותר טוב אנחנו מקשיבות יותר ויודעות לכוון את המחשבה שלנו קצת יותר. "
יהודית אסרס, ממליצה על קורס מיינדפולנס אינטרנטי.
"לעשות את הקורס דרך האינטרנט זה דבר נהדר. הקורס נתן לי יכולת להקשיב לעצמי, להגיע לשלווה פנימית. הדבר הכי טוב שלקחתי מהקורס הזה שיכולת השינה שלי השתפרה פלאים, יכולת ההרדמות שלי השתפרה פלאים"
מיכל שוורץ, ממליצה על קורס מיינדפולנס אינטרנטי.
"המיינדפולנס היא דרך להביא שקט, להביא רוגע. יש לכך משמעות אדירה עבורי, עור כולנו בחיים מלאי סטרס ומתח ולחץ. זו דרך לעצור, בתוך חיים לחוצים, כי רק אנחנו יכולים להביא את השקט שאנחנו זקוקים, רק אנחנו יכולים לייצר אותו עבורנו ולא אף אחד אחר. הקורס קורס אינטרנט, מה שמאפשר לשמוע ולהיות בתוך קורס כזה בקצב שלנו, בקצב שאנחנו זקוקים, אפשר לעצור ולהקשיב עוד פעם זה זמן וזה נוח, יכולת לתרגל בעצמי, לקרוא לחזור עוד פעם!"
טל אמיר ריז'י, ממליצה על קורס מיינדפולנס אינטרנטי.
"למדתי להיות נוכחת ולהיות ממוקדת בדברים שאני עושה, גם לעשות מדיטציות לטווח ארוך יותר ולהיות בשקט פנימי ומוחלט. מאוד ממליצה על הקורס, הוא מוגש בצורה מאוד טובה דרך האינטרנט, מאוד קל ללמוד בו ואני ממליצה בחום"
מרים שדה, ממליצה על קורס מיינדפולנס אינטרנטי.
הקודם
הבא

חשובה לי ההרגשה שלך, החיבור שלך לעצמך
ולמה שנכון עבורך.
לכן, אני מציעה להתחיל בסדנת הטעימה ולראות אם התחברת לדרך הלימוד!

במידה והצטרפת ובחרת לבטל מכל סיבה, ללא שימוש כלל,

ניתן לבטל עד 14 ימים מרכישת הקורס.

שפע וברכה

שפע הוא נושא שקרוב לליבי, בכל הזדמנות עבדתי על שפע לאחר שנים של קושי, החלטתי שהעיסוק העיקרי שלי הוא שפע, אני רוצה כסף ואני רוצה

קרא עוד »
מיינדפולנס

מה זה מיינדפולנס

מיינדפולנס, בעברית קשיבות.מונח המתאר יכולת להיות בנוכחות לתחושות הרגשות והמחשבות שלנו, למצבים בחיינו, לאנשים הסובבים אותנו בצורה מקבלת ולא שיפוטית. במהלך קורס מיינדפולנס אונליין, נתאמן

קרא עוד »
מיינדפולנס

מערך שיעור מיינדפולנס

האם ידעתם שבקורסי מיינדפולנס במרכז "עולם קסום" תקבלו בכל שיעור מערך שיעור מיינדפולנס מוקלד? באופן אישי, גיליתי שמקביל לתרגול יומי, קריאת תכני הקורס באופן קבוע

קרא עוד »

מיינדפולנס לנוער

תחום המיינדפולנס עשיר מאוד, תחום שמאפשר שינוי משמעותי בכל שכבות הגילאים, העצמאיים. והיעילות גדולה גם לבני נוער, מה שיעזור לכם לעבור את תקופת ההתבגרות מלאת

קרא עוד »

קורס מיינדפולנס מחיר

באתר שלי תוכלו למצוא את מלא הפרטים בצורה ברורה ובהירה מאוד, בנוגע לכל תחום: קורס מיינדפולנס מחיר, תנאי לימוד, מה נקבל, תמיכה ועוד בתחום המיינדפולנס

קרא עוד »

ספירת עומר יום 1

באתר שלי תוכלו למצוא את משמעות ספירת עומר וחג פסח באופן הכי מעמיק שהצלחתי ליצור.היום, לקראת אחר הצהרים, מתחילה ספירת העומר. היום הראשון, הוא בעצם

קרא עוד »
×

 

שלום!

אני זמינה עבורך בוואטסאפ לכל שאלה

× אני זמינה לך כאן